Ekspres do kawy La Pavoni „Esperto Abile“

5 779,00 zł

Ekspres do kawy La Pavoni „Esperto Abile“ - Ekspresy do kawy - Gołków
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gołków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Ekspres do kawy La Pavoni " Esperto Abile" to najnowocześniejszy model domowych ekspresów dźwigniowych. Cenne materiały i możliwość stałej kontroli ciśnienia parzenia poprzez pociągnięcie dźwigni w dół, pozwalają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom na zaparzenie indywidualnego espresso dzięki powtarzalnym krzywym ekstrakcji. Konkurencyjny ekspres dla specjalistów w dziedzinie espresso. Nowa linia " Esperto" wyposażona jest w profesjonalne urządzenia, takie jak:- Profilowanie ciśnienia zaparzania- Wskaźnik temperatury grupy- Dwa dysze do pary- Filtry " Competizione": 9, 16, 20 g- Prysznic " Competizione" z wygrawerowaną membraną- Tamper do kawy, I N O X A I S I 304, 300 g- Uchwyt filtra " Fascino" pozwala uzyskać kremową kawę espresso Cechy techniczne - Pojemność bojlera: 1,6- Wydatek pary: 15 min- Ciśnienie w bojlerze: 0,7-0,8 bar- Średni czas nagrzewania: 5 min- Zawór bezpieczeństwa- Bateria parowa z wymiennym przewodem pary / Cappuccino Automatic- Manometr do kontroli ciśnienia w bojlerze- Profesjonalny uchwyt filtra z chromowanego mosiądzu- Wskaźnik poziomu wody- Włącznik/wyłącznik- Lampka kontrolna- Ręcznie resetowany termostat bezpieczeństwa- Presostat do utrzymywania stałego ciśnienia w bojlerze- Element grzejny: 950 W- Szerokość-głębokość-wysokość: 200-290-366 mm- Waga: 6,2 kg- Zasilanie: 220-240 V 50/60 Hz; 120 V 60 Hz

Oferta sklepu internetowego. Przejdź na stronę sklepu by zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gołków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Przyjaciele Kawy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ekspresy do kawy
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij