Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill BBQ

27 800 zł

Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill... - Maszyny do mięsa - Golęczewo
Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill... - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 1Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill... - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 2Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill... - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 3Przyczepa gastronomiczna Texas 4 Grill Wędz grill... - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 4
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Golęczewo
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

Grill Texas 4 - nowy model mobilnego grilla - BBQ Firmy” Route66grill „ przeznaczony do obróbki termicznej mięs, ryb lub serów. Zbudowany na bazie przyczepy lekkiej do 750kg na którą w myśl przepisów o ruchu drogowym nie wymaga się uprawnień do ciągnięcia przyczep. Długość przyczepy 330cm. szerokość 183cm. wysokość230cm z kominami, wyposażona w komorę BBQ z możliwością zaadoptowania na grill węglowy lub komorę do pieczenia prosiaka. Powierzchnia komory BBQ to 4 siatki 120cm/ 80 cm o łącznej powierzchni roboczej 3,8m/2 co daje możliwość przygotowania około 1000 porcji kiełbasek jednorazowo lub powierzchni grilla węglowego 0,95 m/2 około 250 porcji. Zasilany z izolowanego paleniska opalanego drewnem liściastym lub węglem drzewnym. Cena netto 22000PLN w wersji podstawowej.Przed kliknięciem "Kup teraz" prosimy o kontakt telefoniczny potwierdzający dostępność urządzenia. Poznaj smak potraw BBQ z firmą ” Route66grill „ www.route66grill.com.pl Cena dotyczy wersji podstawowej.
Znajdź nas na facebook Route66 grill
Zdjęcia prezentowane nie przedstawiają wersji podstawowej


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 605... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Golęczewo
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Route 66 Grill S.C.
(Route 66 Grill s.c. )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Maszyny do mięsa
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 66
Data dodania: 2016-11-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Route 66 Grill S.C.
(Route 66 Grill s.c. )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ