Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill

54 500 zł

Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo
Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 1Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 2Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 3Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 4Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 5Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 6Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 7Gril Bar idealny do steków Route 66 Grill - Maszyny do mięsa - Golęczewo - zdjęcie 8
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Golęczewo
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Grill-Bar to piec do pieczenia w gorącym dymie BBQ. Dodatkowo wyposażony w grilla węglowego i szufladę do dojrzewania steków . Projekty na indywidualne zamówienia . Urządzenie gastronomiczne opalane drewnem liściastym przeznaczone do obróbki termicznej mięs ,ryb, serów w temperaturach od 70 do 230 stopni Celsjusza w systemie pieczenia w gorącym dymie - BBQ oraz w grillu węglowym do 350 stopni Celsjusza. Składające się z komory wędzarni / BBQ , komory BBQ i komory grilla węglowego. Urządzenie przeznaczone do firm cateringowych , restauracji, barów .
Zdjęcia prezentowane nie przedstawiają wersji podstawowej


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 605... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Golęczewo
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Route 66 Grill S.C. Jankowscy
(Route 66 Grill s.c. )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Maszyny do mięsa
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 144
Data dodania: 2018-02-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy

Route 66 Grill S.C. Jankowscy
(Route 66 Grill s.c. )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ