SJCAM SJDASH M30+

349,00 zł

SJCAM SJDASH M30+ - Rejestratory jazdy - Gniezno
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Po sukcesie modelu SJDASH M30, producent zdecydował się na wypuszczenie kolejnej kamery samochodowej, wprowadzając kilka zmian. Rejestrator jazdy SJDASH+ działa na sensorze obrazuSonyIMX291, który współpracuje z procesorem Novatek 96660. Kąt widzenia kamery został powiększony aż do 160° z przesłoną F1.33. Dodatkowo obiektyw składa się z 7 soczewek, co pozwala na jeszcze większą korekcję zniekształceń. Wykorzystanie takiego obiektywu pozwala zapewnić doskonałą widoczność i ostrość nagrań, niezależnie od warunków jakie panują na drodze. Dodatkowo możemy wspomóc się dodatkową, nową funkcją Super Night Vision. SJDASH+ działa na bezpiecznych i wydajnych kondensatorach, dzięki czemu sprawdza się świetnie podczas pracy w wysokich temperaturach i przy dużym nasłonecznieniu. To duży komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Rejestrator posiada sprawdzony system Gyro Anti-Shake, który dba o stabilizację obrazu podczas nagrywania, a także WDR (Wide Dynamic Range), który poprawia jakość video i umożliwia zapis Full HD 1080p przy 60fps. Również w modelu SJDASH+ postawiono na G-Sensor, czyli czujnik wstrząsów. Po ustawieniu czułości, moduł aktywuje natychmiastowe nagrywanie, np. podczas stłuczki czy nagłego hamowania. Jednocześnie funkcja zabezpiecza zarejestrowane nagranie. Nowością jest również system ADAS (Advanced Driver Assisance Systems), który informuje kierowcę w momencie przekraczania linii ruchu. Model kamery samochodowej SJDASH+ daje możliwość podłączenia anteny GPS (sprzedawanej osobno). Użytkowniki zyskuje dzięki temu podgląd do położenia pojazdu, trasy i wydarzeń drogowych. Kamera posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3.0" i rozdzielczości 320px x 240px, co przekłada się na proporcje obrazu 16:9. Intuicyjne menu pozwala w szybki i łatwy sposób zarządzać kamerę. Wykorzystując wbudowany moduł WiFi, możemy również zmieniać ustawienia i tryby kamery na urządzeniu mobilnym, które ma zainstalowaną aplikację SJCAM APP.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rejestratory jazdy
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij