Następne

Palnik do cięcia GCE Diament 500 855/75

999,00 zł


Opis

Diament 500 firmy GCE to bezinżektorowy palnik gazowy do cięcia ręcznego przeznaczony do cięcia stali niskostopowych o średnicach od 3 do 500mm. Palnik znajduje zastosowanie w trudnych warunkach i doskonale sprawdze się przy pracach związanych z cięciem złomu.

W palniku Diament 500 zastosowano bezinżektorowy system mieszania gazów i dysze o specjalnej geometrii, która zapobiega zapaleniu się gazu wewnątrz palnika przy przypadkowym cofnięciu się płomienia dławiąc płomień w dyszy. Jest to podstawowa różnica pomiędzy palnika bezinżektorowymi, a inżektorowymi.

Dysze przeznaczone do palnika posiadają system chłodzenia COOLEX, który powoduje, że płomień znajduje się pewnej odległości od dyszy, dzięki czemu znacznie obniża się jej temperatura. Niższa temperatura dyszy przedłuża żywotność palnika oraz daje większą odporność na przywieranie odprysków.

Cechy/Zalety:

zakres cięcia 3-500 mm,
możliwość stosowania wszystkich gazów palnych,
długość palnika 855mm,
kąt pochylenia główki 75°,
jeden rodzaj palnika do wszystkich gazów palnych,
możliwość stosowania dysz z systemem chłodzenia COOLEX,
brak inżektora eliminuje ryzyko cofnięcia płomienia
możliwość pracy w utrudnionych warunkach,
świetnie sprawdza się do cięcia złomu,
zgodność z normami PN-EN ISO 5172 .


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne