Następne

Maska Pełnotwarzowa EN 136:1998

350,00 zł


Opis

Maska pełnotwarzowa -
Kategoria: Półmaski i maski przeciwgazowe
Norma: EN 136 1998
Klasa III środków ochrony indywidualnej zgodnie z dyrektywą 89/686/EWG przeznaczona do kompletowania z pojemnikiem filtrującym odpowiadającym normie EN 136.
To pełnotwarzowa maska filtracyjna z panoramicznym wizjerem, kompatybilna z wszelkiego rodzaju filtrami i filtropochłaniaczami z gwintem Rd 40 x 1/7.
Część twarzowa maski i półmaska wewnętrzna wykonane są z wysokiej klasy neoprenu. Dzięki uniwersalnej i anatomicznej konstrukcja obu elementów, Biomask może być z łatwością dopasowana do większości twarzy. Komora foniczna zamontowana w masce, umożliwia czystą i wyraźną transmisję głosu.
Dodatkowe zalety:
Dodatkowo, półmaska skonstruowana jest w sposób poprawiający komfort oddychania i minimalizujący „martwą przestrzeń”. Wizjer wykonany jest z poliwęglanu, pokryty powłoką przeciwzadrapaniową odporną na chlor. Mocowany w dwuczęściowej, kopolimerowej obejmie. Wizjer, jako najbardziej narażony na zniszczenia element maski, można wymienić. Użyte do produkcji maski materiały charakteryzują się wysoką stabilnością termiczną, co umożliwia stosowanie maski nawet w bardzo trudnych warunkach.
Służy:
Po skompletowaniu z odpowiednimi pochłaniaczami z gwintem Rd 40 x 1/7” służy do ochrony układu oddechowego przed niebezpiecznymi substancjami chemicznymi występującymi w powietrzu.
Maska nie może być stosowana w atmosferze, w której zawartość tlenu spada poniżej 17%.

Istnieje możliwość wysyłki.

Paczki wysyłamy firmą kurierską GLS oraz pocztą polską. Cena za przesyłkę według cennika poczty polskiej Każda paczka jest przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14:00 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty.

Odbiór osobisty: ul. Słoneczna 37 62-200 Gniezno

Koszt wysyłki:
17 zł przy przedpłacie na konto kurier GLS
25 zł pobranie kurier GLS

Gwarancja producenta!!!

W ofercie mamy także wiele innych sprzętów.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową.
Produkty fabrycznie nowe, nieużywane.

Polecam serdecznie.

Pozdrawiam i zachęcam do zakupów
CENTRUM SPAWALNICZE BOSSGAS
WSZYSTKO DLA SPAWACZY W JEDNYM MIEJSCU


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne