Drut spawalniczy Ø1.6mm 15kg GOLD G3SI1

149,00 zł


Opis

DRUT SPAWALNICZY Ø1.6mm 15kg GOLD G3SI1

Drut elektrodowy manganowo-krzemowy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą MAG niskowęglowych konstrukcyjnych, kotłowych, okrętowych, jak również drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych.

Pozwala na stosowania zarówno wysokich natężeń prądu przy łuku natryskowym, jak i niskich przy zwarciowym przenoszeniu metalu.

Drut GOLD G3 Si1 ma zwiększoną zawartość składników Si-Mn, co zapewnia wyższą wytrzymałość stopiwa i odporność na zanieczyszczenia powierzchni spawanych elementów.

Drut może być używany z mieszanką Ar/CO2 oraz czystym CO2 jako gazem ochronnym.

DANE TECHNICZNE

Średnica drutu: 1,6 mm
Waga szpuli: 15 kg

Dopuszczenia:
TUV, DNV, DB, ABS, LR

Drut GOLD jest szeroko używany w przemyśle inżynieryjnym, przemyśle motoryzacyjnym, petrochemicznym, przy budowie kotłów i statków oraz kontenerów itp.

Wysokiej jakości drut do migomatów.

Masz pytanie zadzwoń

Istnieje możliwość wysyłki.

Paczki wysyłamy firmą kurierską GLS oraz pocztą polską. Cena za przesyłkę według cennika poczty polskiej Każda paczka jest przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14:00 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty.

Odbiór osobisty: ul. Słoneczna 37 62-200 Gniezno

Koszt wysyłki:
17 zł przy przedpłacie na konto kurier GLS
25 zł pobranie kurier GLS

Gwarancja producenta!!!

W ofercie mamy także wiele innych sprzętów.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.
Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową.
Produkty fabrycznie nowe, nieużywane.

Polecam serdecznie.

Pozdrawiam i zachęcam do zakupów
CENTRUM SPAWALNICZE BOSSGAS
WSZYSTKO DLA SPAWACZY W JEDNYM MIEJSCU

tel: 614262444, 506058997, [email protected]

Zapraszamy


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Gniezno - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Poznań (pow. m. Poznań w wielkopolskim), Ogłoszenia Inowrocław (pow. inowrocławski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Konin (pow. m. Konin w wielkopolskim), Ogłoszenia Swarzędz (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Mogilno (pow. mogileński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Kobylnica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Biskupice (pow. poznański w wielkopolskim)