Azalia rhododendron nakaharai różowy

17,40 zł

Azalia rhododendron nakaharai różowy - Roślinność liściasta - Gniezno
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

AZALIA rhododendron Nakaharai RÓŻOWY 1,5L Krzew o płożącym pokroju, dość niski. Po 10 latach dorasta do 0,2 m wysokości i 0,9 m szerokości. Liście zielone, w mroźne zimy gubi wszystkie liście. Kwitnie bardzo obficie dużymi kwiatami, liście błyszczące. Kolor kwiatów różowe, o średnicy 7 cm. Kwitnie pięknie i bardzo obficie w czerwcu i lipcu. Wymaga stanowisk słonecznych lub półcienistych oraz gleb kwaśnych, umiarkowanie wilgotnych i próchnicznych. Polecana do nasadzeń w ogrodach przydomowych i japońskich, razem z innymi azaliami, karłowymi różanecznikami. Idealnie nadaje się do rabatek, oczek wodnych, skarp, oraz wrzosowisk.  Specyfikacja krzewu: Krzew o pokroju płożącym Dojrzały krzew: do 0,2 m wysokości i 0,9 m szerokości Pora kwitnienia: czerwiec/lipiec Barwa kwiatów: różowe, średnica ok. 7 cm Liście: zielone Stanowisko: słoneczne, półcieniste pH podłoża: odczyn kwaśny Zastosowanie: roślina okrywowa, ogrody przydomowe, skalne, wrzosowiskowe, orientalne, rabaty, pojemniki, posadzone w grupach Oferowane sadzonki w doniczce 1,5 L Wysokość rośliny: 30 cm - 35 cm Rośliny bardzo dobrze zabezpieczone na czas transportu. Przy wyborze opcji allegro paczkomaty lub allegro punkty - paczki będą wysyłane od poniedziałku do środy włącznie.    

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gniezno
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Roślinność liściasta
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-08-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij