Wynajmę halę magazynową 5000 m.kw. w Głownie z usługami logistycznymi

50 000 zł

Szczegóły

Ulica:
Norblina

Pow. obiektu:
5000 m2

Cena za m2:
10.00

Pow. działki:
5300 m2

Wysokość min:
7 m

Obiekt nowy:
Nie

Na okres:
ponad rok

Ogrzewanie:
Nie


Opis

Nieruchomość zlokalizowana jest w Głownie na terenie przemysłowym, charakteryzującym się doskonałym położeniem logistycznym, które zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury komunik-transp.
Media energia elektr,woda,kanalizacja , Teren ogrodzony i chroniony
Wjazd Tir do wnętrza magazynu. Możliwość usług logistycznych : przyjęcie towaru,rozładunek, sortowanie,identyfikacja, kontrola jakościowa, ilościowa, składowanie, przepakowywanie, foliowanie,etykietowanie cross-docking, paletyzacja


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Głowno - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Łódź i okolica (pow. m. Łódź w łódzkim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew i okolica (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Zgierz i okolica (pow. zgierski w łódzkim), Ogłoszenia Pabianice i okolica (pow. pabianicki w łódzkim), Ogłoszenia Kutno i okolica (pow. kutnowski w łódzkim), Ogłoszenia Łowicz i okolica (pow. łowicki w łódzkim)