Anoxil® spray dezynfekujący - 100 ml

19,80 zł

anoxil® spray dezynfekujący - 100 ml - Akcesoria dla psów - Głogów
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Głogów
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Środki dezynfekujące powinny znaleźć się w każdej domowej apteczce dla zwierząt, ponieważ mogą być one narażone na drobne urazy, wymagające czyszczenia dezynfekującego. Spray dezynfekujący anoxil® nadaje się świetnie do higieny i dezynfekcji ran, a ponadto do dezynfekcji powierzchni – np. podłóg czy klatek. Spray dla zwierząt domowych jest gotowy do użycia, które jest bardzo proste – wystarczy spryskać wybraną powierzchnię, bez konieczności późniejszego spłukiwania. Płyn jest wysoce skuteczny, zwalcza bakterie, wirusy i grzyby. Ponadto, anoxil® jest delikatny, ponieważ nie zawiera alkoholu, środków perfumujących czy formaldehydu. anoxil® spray dezynfekujący w skrócie: Gotowy do użycia roztwór do dezynfekcji (powierzchni) w hodowli zwierząt Optymalny w przypadku dezynfekcji i higieny ran oraz dezynfekcji powierzchni. Proste użycie: gotowy do użycia roztwór, do spryskiwania, bez konieczności spłukiwania. Dezynfekcja powierzchni: do stosowania na powierzchnie robocze t.j. podłogi, stajnie, klatki, gabinety, itp. Wysoka skuteczność: 99,995% bakteriobójczy, 99,99% wirusobójczy, 99,99% grzybobójczy. Nie zawiera alkoholu, formaldehydu i substancji perfumujących. Wskazówki: Używaj biocydów bezpiecznie. Tylko do użytku zewnętrznego. Przed użyciem przeczytaj ulotkę i informacje o produkcie. Płyn do dezynfekcji anoxil® nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych. Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Głogów
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 54
Data dodania: 2020-09-06

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij