Szukam kobiety na dłuższą fajną znajomość.

Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Gliwice
woj. śląskie

Opis

Witam Cię serdecznie. Szukam dojrzałej kobiety aby wspólnie się zaprzyjaźnić na dłużej. Jestem realny wolny 180cm zielone oczy brunet krótkie włosy figura normalna około 90kg dyskretny mobilny do wynajęcia dla Pań Prywatnie. Zapraszam do kontaktu zwrotnego pod nr 577 418 627 i @ [email protected] , również aplikacjia Whatsapp. Gwarantuje zadowolenie z spotkań, i chęć powrotów na wspólny czas ��. Proszę o odpowiedź z kulturą. Pozdrawiam.


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 577... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gliwice
woj. śląskie

Dane wystawiającego:
Kochanek Do Wynajęcia Dla Pań

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 81
Data dodania: 2021-08-31

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kochanek Do Wynajęcia Dla Pań

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij