Megapakiet Herrmann's Menu, 24 x 85 g - Biokurczak z biokamutem

117,80 zł

Megapakiet Herrmann's Menu, 24 x 85 g - Biokurczak... - Karmy dla kotów - Gliwice

Opis

Herrmann's Menu to bardzo wysokiej jakości karma podstawowa dla kota, z certyfikatem jakości. Mięso pochodzi ze zwierząt hodowanych w najlepszych warunkach w gospodarstwach ekologicznych będących pod ścisłą kontrolą. Produkt Herrmann's Menu jest bogaty w lekkostrawne węglowodany i bardzo zdrowe warzywa o doskonałej jakości. Herrmann's karma z dodatkiem lekkostrawnych węglowodanów w postaci komosy ryżowej (Quinoa) i kamutu oraz ekstra porcją warzyw (dynia, marchew) to pyszny pełnowartościowy pokarm dla każdego kota – przygotowany na parze, co pozwoliło zachować ważnr składniki mineralne. Herrmann's Menu karma dla kota to naturalny i zdrowy pokarm dla Twojego kota: Koty są mięsożerne, dlatego Herrmann's karma charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością mięsa wołowego 96%. Prawie wszystkie rodzaje mięsa pochodzą ze zwierząt hodowanych w najlepszych warunkach w gospodarstwach ekologicznych będących pod ścisłą kontrolą, certyfikowanych znakiem ekologicznym Biosiegel - dbamy także o inne zwierzęta. Marchew i dynia pochodzą z upraw ekologicznych i dostarczają wartościowe witaminy i składniki mineralne a także błonnik wspomagający pracę jelit. Dodatek kamutu i komosy ryżowej (Quinoa) w Herrmann's karmie dostarcza kotu ważnych dla zdrowego rozwoju węglowodanów a także różnorodnych składników odżywczych. Karma firmy Herrmann's produkowana jest metodą, która pozwala na zachowanie naturalnych witamin i składników mineralnych. Wysoką jakość karmy firmy Herrmann's potwierdzają certyfikaty jakości. Herrmann's karma nie zawiera konserwantów i dodatkowych składników. Skład Herrmann's karmy: tylko naturalne składniki bez dodatku wypełniaczy czy sztucznych aromatów, sprawiają, że karma jest dużo wydajniejsza w porównaniu do innych karm. Herrmanns karma jest wyjątkowo lekkostrawna. Firma Hermann's uważa, że wszystkie zwierzęta mają prawo do godnego życia, także te hodowlane. Dlatego przy produkcji karm dla kota używamy tylko mięsa z ekologicznych gospodarstw. Ta filozofia ma odbicie w naszych produktach, które nie zawierają antybiotyków ani hormonów. Karma dla kota firmy Herrmann's to przysmak dla wszystkich kotów, także dla tych mających problemy z przyswajaniem pokarmu albo cierpiących na alergię. Zdrowe pożywienie dla zadowolonego kota to nasza dewiza! Uwaga! Oferta ważna wyłącznie pod numerem: 325240. Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy link: Herrmann's Menu karma dla kota, 6 x 85 g

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gliwice
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gliwice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-03-07

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij