Chrumkająca świnka lateksowa zabawka dla psa - Ok. 15 cm

29,80 zł

Chrumkająca świnka lateksowa zabawka dla psa -... - Zabawki dla psów - Gliwice

Opis

Ta zabawka dla psów zapewni Twojemu pupilowi nowy rodzaj rozrywki. Miękka i elastyczna zabawka lateksowa posiada niewielką ilość wełny wypełniającej, dzięki czemu można ją szczególnie dobrze chwycić i docisnąć szczękami. Duża piszczałka zabawkowej świnki wydaje chrząkanie, dzięki czemu wygląda szczególnie realnie i zachęca psa do wielogodzinnej zabawy. Ponieważ żadna zabawka nie jest niezniszczalna, przy tworzeniu produktu zabawkowej świnki zwrócono szczególną uwagę na odporny i odpowiedzialny dobór materiałów. Dzięki temu nawet właściciele psów o wybujałym instynkcie zabawy i tendencji do całkowitego niszczenia zabawek mogą bez obaw bawić się ze swoim czworonożnym przyjacielem, a jednocześnie pogłębiać więź między psem a właścicielem. Zabawka dla psa lateksowa świnka z głosem w skrócie: Lateksowa zabawka dla psa w kształcie świnki. Idealny również dla młodych psów i szczeniąt. Wykonane z wytrzymałego lateksu: a jednocześnie miękkie i delikatne dla zębów. Elastyczny materiał: może być łatwo uchwycony i ściśnięty szczękami. Z oryginalnym głosem zwierzęcia: szczególnie animowana piszczałka, jeśli ją naciśniesz, chrząka jak świnka. Wewnątrz mała ilość wełny wypełniającej. Kolor: różowy Materiał: Korpus: lateks Wypełnienie: wełna poliestrowa Rozmiar: Wersja mała: ok. dł. 15 x szer. 7 x wys. 8 cm Wersja duża: ok. dł. 23 x szer. 8 x wys. 9 cm Ogólne informacje o zabawkach z lateksu: Szczególnie właściciele młodych psów powinni preferować zabawki lateksowe, ponieważ młode psy mają jeszcze bardzo ostre zęby i mają tendencję nie tylko do "obgryzania" zabawki, ale nawet do całkowitego jej przegryzienia. W tym przypadku części świnki mogą bez obaw zostać połknięte. Ponieważ jednak lateks nie twardnieje w żołądku i jelitach i jest zwykle wydalany bez problemów, połknięcie małego kawałka tego materiału jest zwykle nieszkodliwe. Uwaga! Zawsze pilnuj swojego pupila podczas zabawy, niezależnie od rodzaju używanej zabawki. Regularnie sprawdzaj jej stan i wymień ją na nową, jeżeli zauważysz uszkodzenia lub brakujące elementy, ponieważ mogą one doprowadzić do zranienia zwierzęcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gliwice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gliwice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zabawki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Max & Molly Magic Mikey, zabawka dla psa - Dł. x szer. x wys.: 28 x 14,5 x 6,2 cm
34,80 zł
Dąbrowa Górnicza
Batman zabawka dla psa - Dł 15,5 x szer. 13 x wys. 4 cm
24,80 zł
Wodzisław Śląski

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij