Zamienię mieszkanie po remoncie na domek w okolicach Gdyni

Szczegóły

Powierzchnia:
39 m2

Liczba pokoi:
2

Piętro:
Parter

Wystawiający:
Osoba prywatna

Standard:
Do odświeżenia

Rodzaj lokalu:
Mieszkanie

Forma własności:
Spółdzielcze własnościowe z KW

Rok budowy:
1970

Technologia:
Cegła

Dodatkowe zalety:

Piwnica / komórka lokatorska
Przystosowanie dla niepełnosprawnych

Opis

Zamienię mieszkanie 39 m na domek z dopłatą w okolicach Gdyni. Mieszkanie jest po remoncie, w kuchni glazura terakota w łazience glazura terakota, kabina prysznicowa, oddzielne WC, podłogi w pokojach to parkiet cyklinowany i polakierowany, nowe okna plastikowe, blisko do centrum Gdyni, w pobliżu szkoła przedszkole sklepy, fryzjer, poczta.


Zadaj pytanie do oferty (Mieszkanie dwupokojowe Gdynia, 39 m2, parter - Do zamiany)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Gdynia - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk i okolica (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Sopot i okolica (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Pruszcz Gdański i okolica (pow. gdański w pomorskim), Ogłoszenia Wejherowo i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Żukowo i okolica (pow. kartuski w pomorskim), Ogłoszenia Kartuzy i okolica (pow. kartuski w pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Gdyni lub w całym województwie pomorskim.