Stół do jadalni, 118 x 60 x 76 cm, lite drewno sheesham

949,72 zł

Stół do jadalni, 118 x 60 x 76 cm, lite drewno... - Stoły kuchenne - Gdynia
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Ten stylowy stół o rustykalnym uroku będzie wyróżniającym się dodatkiem do Twojej kuchni lub jadalni. Ten stół wykonano z litego drewna sheesham. Jest to tropikalne, twarde drewno, które słynie z bogatego usłojenia i znane również jako palisander lub drzewo różane. Ponadto nie wypacza się ono ani nie pęka i ma naturalną odporność na niszczenie. Stół jadalniany jest w całości wykonany ręcznie, a każdy etap procesu produkcji odbywa się z najwyższą starannością, czy to polerowanie, malowanie czy lakierowanie. Stół jadalniany jest prosty w montażu. Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy ze stołów jest wyjątkowy; dostawa odbywa się losowo.Wymiary: 118 x 60 x 76 cm
(dł. x szer. x wys.) Materiał: lite drewno sheesham Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Wymagany montaż: tak Waga 22 kg


Produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz więcej informacji na temat produktu oraz dostępnych opcji dostawy w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoły kuchenne
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij