Royal Canin Veterinary Feline Diabetic DS 46 - 2 x 3,5 kg

294,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Diabetic DS 46 -... - Karmy dla kotów - Gdynia

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Jeśli Twój kot cierpi na cukrzycę, szczególnie ważna jest dieta dostosowana do jego stanu zdrowia. Royal Canin Veterinary Feline Diabetic DS 46 to dietetyczna kompletna karma opracowana specjalnie w celu regulacji poziomu cukru we krwi. Niska zawartość skrobi i odpowiednio dobrana zawartość błonnika zapobiega dużym wahaniom poziomu cukru we krwi po posiłku. Karma Royal Canin Veterinary Feline Diabetic DS 46 zawiera formułę bogatą w białko, która pomaga w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Dieta charakteryzuje się również niską zawartością mono- i disacharydów. Karma sucha dobrze łączy się z karmą mokrą Royal Canin's Diabetic - idealnie, jeśli chcesz urozmaicić dietę swojego psa. Royal Canin Veterinary Feline Diabetic DS 46 w skrócie: Dietetyczna, pełnoporcjowa karma dla kotów regulująca poziom glukozy (cukrzyca). Kontrola poziomu glukozy we krwi: niska zawartość mono- i disacharydów, wspomagająca kontrolę poposiłkowego podwyższonego poziomu glukozy we krwi u kotów z cukrzycą. Formuła wysokobiałkowa: może pomóc w budowaniu i utrzymaniu masy mięśniowej. Zmniejszona zawartość skrobi: w połączeniu z dostosowaną zawartością błonnika pomaga zminimalizować wzrost poziomu glukozy we krwi po spożyciu posiłku. Z wybranymi zbożami: o niskim indeksie glikemicznym i niskiej zawartości węglowodanów. Wskaźnik S/O: przyczynia się do powstawania środowiska moczu niesprzyjającego tworzeniu się kamieni moczowych. Można łączyć z karmą mokrą: dostępna również jako karma mokra, zapewniająca większą różnorodność w misce.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij