Royal Canin Breed Dachshund Adult - 7,5 kg

169,80 zł

Royal Canin Breed Dachshund Adult - 7,5 kg - Karmy dla psów - Gdynia

Opis

Jamnik to odważny pies i świetny myśliwy. Swoją popularność na 5 kontynentach zawdzięcza charakterystycznej sylwetce z krótkimi, wygiętymi w łuk kończynami („typ chondrodystroficzny”). Taka budowa ciała od dawna uchodzi za zaletę podczas polowania, ponieważ umożliwia psu ściganie zajęcy i borsuków aż do wnętrza ich nor. Jamnik to nietuzinkowy pies, który zasługuje na specjalną karmę. Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Karmy z linii Breed Health Nutrition wyróżniają się zawartością wysokiej jakości białek i zbilansowanym profilem składników odżywczych. Poza tym kształt, wielkość i tekstura krokietów tej karmy suchej zostały dopasowane do potrzeb konkretnej rasy. Royal Canin Breed Dachshund Adult w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla psów rasy jamnik od 10 miesiąca życia. Dopasowana do potrzeb żywieniowych przedstawicieli tej rasy. Wybrane składniki: sprzyjają zdrowiu i dobremu samopoczuciu oraz zapewniają najwyższą akceptację. Dopasowana zawartość wapnia i fosforu: może korzystnie wpływać na zdrowie kości i stawów. Specjalna receptura: pomaga zwierzęciu utrzymać idealną wagę i masę mięśniową. Kontrolowana objętość i jakość stolca: wysokostrawne składniki pomagają zmniejszyć objętość i zapach stolca. Higiena jamy ustnej to ważny czynnik przy doborze odpowiedniej karmy. Krokiety karmy Royal Canin Dachshund Adult zawierają składnik wiążący wapń, pomagający zmniejszyć ryzyko powstania kamienia nazębnego. Karmę suchą można łączyć z karmą mokrą. Karma sucha zawiera wysokie stężenie składników odżywczych, korzystnie wpływa na zdrowie uzębienia i pomaga osiągnąć pozytywne wyniki zdrowotne. Karma mokra z natury posiada wyższą wilgotność, dzięki czemu może korzystnie oddziaływać na zdrowie dróg moczowych i utrzymanie idealnej wagi. Więcej informacji na temat karmy mokrej można znaleźć, klikając poniższy link: Royal Canin Breed Dachshund

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij