Rocco Sensitive, 6 x 400 g - Indyk i ziemniaki

39,80 zł

Rocco Sensitive, 6 x 400 g - Indyk i ziemniaki - Karmy dla psów - Gdynia

Opis

Rocco Sensitive to pełna karma mokra dla psów o dużych wymaganiach. Ta smaczna karma składa się z wybranych źródeł białka i węglowodanów, które służą zmniejszeniu lub wykluczeniu alerii oraz nieprzyswajalności składników pokarmowych. Receptura Rocco Sensitive oparta jest na koncepcie ograniczenia źródeł białek zwierzęcych i roślinnych. Ta karma dla wrażliwych psów zawiera tylko jedno białko zwierzęce i tylko jedno białko roślinne. W ten sposób redukujecie Państwo ryzyko powstawania alergii i nieprzyswajalności składników odżywczych. Wszystkie zalety karmy Rocco Sensitive dla psów wrażliwych z alergiami pokarmowymi: Tylko pojedyncze źródło białka i węglowodanów Nadaje się idealnie dla psów, które reagują alergicznie na niektóre składniki karmy Nadaje się się świetnie przy zakłóceniach pracy jelit i żołądka Dla alergików Żywność przy problemach ze skórą i sierścią Bez konserwantów Karma produkowana w Niemczech Według upodobań Twojego psa możesz mu zapewnić zdrowe i zróżnicowane odżywianie. Możesz wybrać spośród następujących wariantów: Jagnięcina z ryżem: Wyłącznie jagnięcina i ryż, 100% strawności! Brak glutenu! Kurczak z ziemniakami: Wyłącznie kurczak z ziemniakami, 100% strawności! Brak zbóż i glutenu! Dziczyzna z makaronem: Wyłącznie dziczyzna z makaronem, 100% strawności! Indyk z ziemniakami: Wyłącznie indyk z ziemniakami, 100% strawności! Brak zbóż i glutenu! Wołowina z marchewką: Wyłącznie wołowina z marchewką, 100% strawności! Brak zbóż i glutenu! Rocco Sensitive karma mokra dla psa jest konsekwentnie stworzona bez konserwantów i barwników. Jedynie z prawdziwego mięsa: Mięso mięsu nierówne! Wiele produktów zawiera tak zwane mięso formowane, imitujące prawdziwe mięso (i zawierające substancje dodatkowe). Rocco produkowane jest tylko ze świeżego mięsa. Mielone kości, roślinne białko np. soja oraz wypełniacze nie wchodzą w skład produktu. Bez środków chemicznych: Produkt nie zawiera środków konserwujących, barwników i aromatów sztucznych. Rocco produkowane jest tylko ze świeżego, wysokiej jakości mięsa Poprzez odpowiednią obróbkę mięsa w Rocco zachowane zostały wszystkie ważne składniki odżywcze mięsa, jak również jego wspaniały smak. Karma Rocco jest wolna od glutenu. Warianty bez ryżu są wolne również od zbóż. Uwaga! Producent zmienił nazwę karmy Rocco Sensible na Rocco Sensitive.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij