Następne

Półkolonie żeglarskie

700,00 zł

Szczegóły

Rodzaj wyjazdu:
Kolonie i obozy

Długość wyjazdu:
1-7 dni

Kierunek:
Polska

Miesiąc wyjazdu:

Lipiec

Opis

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat na obóz żeglarsko-windsurfingowy w Charzykowach w terminie 27.07-03.08.2019r Obóz żeglarsko- windsurfingowy to naprawdę fantastyczne połączenie pozwalające na urozmaicony wypoczynek. W naszych obozach mogą uczestniczyć zarówno ci, którzy jeszcze nigdy nie pływali na jachtach, jak i osoby z doświadczeniem żeglarskim.
Nasza stała i zaufana kadra uczy żeglarstwa i windsurfingu w sposób ciekawy i zrozumiały dla każdego.
Staramy się, aby nasi uczestnicy zapamiętali obóz żeglarski z Gdyńską Akademią nie tylko, jako wspaniałą przygodę, ale i szkołę życia, samodzielności i zaradności.
Celem naszych obozów, oprócz oczywiście zdobycia podstawowych umiejętności w zakresie żeglarstwa i windsurfingu, jest zachęcenie młodych ludzi do aktywnego wypoczynku na łonie przyrody. Przekazanie im naszej pasji i radości, jaką czerpiemy z uprawiania żeglarstwa i windsurfingu.
www.akademiazeglarstwa.com.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne