Następne

Piekne mieszkanie, bardzo duży taras, gotowe do zamieszkania

449 000 zł

Mieszkanie w Gdyni - parametry

Dzielnica:
Dąbrowa

Powierzchnia:
51 m2

Liczba pokoi:
2

Piętro:
1

Cena za m2:
8803.92

Ilość pięter w budynku:
5

Standard:
Po remoncie

Rok budowy:
2011


Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia - opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Gdynia Dąbrowa to dzielnica idealna do zamieszkania. Położona jest wokół lasów, pagórków i malowniczych stawów, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem (ZTM Gdańsk i ZKM Gdynia). Blisko znajduje się obwodnica trójmiasta i wyjazd na kaszubskie tereny Pomorza. Doskonała lokalizacja nie kończy się na komunikacji. Mamy tu po "sąsiedzku położoną" przychodnię lekarską, dużą ilość zróżnicowanych sklepów, w tym Biedronkę na parterze nieruchomości. Szkoły oddalone są o 5 minut drogi piechotą. Na dzielnicy znajduje się także siłownia i świetlica dla dzieci i młodzieży. Nie sposób wypisać wszystkie zalety tej spokojnej i bezpiecznej okolicy, dlatego na dodatkowe pytania możemy opowiedzieć podczas spotkania.

Na sprzedaż wystawione jest mieszkanie o powierzchni 50,84 m kwadratowego. Lokal znajduje się na pierwszy piętrze. Winda bez żadnego schodka wjeżdża z parteru, a także hali garażowej. Mieszkanie zabezpieczają podwójne drzwi domofonowe, a także drzwi antywłamaniowe.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki,korytarza i garderoby. Z salonu wychodzi się na częściowo zadaszony taras o powierzchni 34 m2, który jest do wyłącznej dyspozycji mieszkańców wskazanego lokalu. Na tarasie dotychczas rosła trawa i roślinny pnące. Aktualnie wymieniana jest nawierzchnia i na tarasie będzie ponad 30 m2 deski tarasowej. Nowy właściciel może jeszcze zdąży wybrać kolor. Przestrzeń jest bezpieczna dla dzieci, można grać w piłkę, biegać, puszczać bańki, a także zrobić grilla ze znajomymi. Mieszkanie jest dobrze rozplanowane, wyznaczone są dobrze ciągi komunikacyjne, kuchnia jest pojemna, a w korytarzu mamy zabudowaną garderobę o powierzchni 2,44 m2, w korytarzu bardzo pojemną szafę. Wentylacja działa, stolarka okienna w pełni sprawna, zainstalowane są nowe designerskie drzwi. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Jest gotowe do zamieszkania, a przekazanie nieruchomości do ustalenia.

Zapraszam do kontaktu i na okazanie.
Agentów zapraszam jedynie z klientem, nie podpiszę umowy na wyłączność.

Kontakt bezpośredni:
Imię: Marcin
Telefon: 48512201160
Ogłoszenie dodane do ponad 105 portali bez prowizji przez portal www.odwlasciciela.pl

------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie dwupokojowe do sprzedania w cenie: 449 000 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 51 m2.
Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Gdyni, dzielnica: Dąbrowa


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne