Obozy narciarskie obozy snowboardowe

1 550,00 zł


Opis

OBÓZ NARCIARSKO _SNOWBOARDOWY TERMIN 09-16.02.2019
Zaprasza miłośników białego szaleństwa na fantastyczny obóz narciarsko - snowboardowy zarówno chłopców jak i dziewczynki w wieku od 6 do lat do polskich gór Pienin tam czeka na nas, jak co roku wspaniały stok w Niedzicy, na którym zawsze jest śnieg z wyjątkowym widokiem na jezioro.
Również zapraszamy do udziału rodziców z dziećmi.
„ Obóz narciarski z rodzicami” to impreza dla dzieci, które z racji młodego wieku lub innych względów nie mogą wyjechać na ferie samodzielnie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Gdynia - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Sopot (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Pruszcz Gdański (pow. gdański w pomorskim), Ogłoszenia Wejherowo (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Żukowo (pow. kartuski w pomorskim), Ogłoszenia Kartuzy (pow. kartuski w pomorskim)