Nauszne PDP Xbox Słuchawki bezprzewodowe LVL50

439,00 zł

Nauszne PDP Xbox Słuchawki bezprzewodowe LVL50 - Xbox - Gdynia

Opis

PDP XO Słuchawki bezprzewodowe LVL50 Niezależnie od tego, czy wybierasz się na szybki mecz przed kolacją, czy też cało dzienną rozgrywkę z nowym tytułem, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo LVL50 pomoże Ci ulepszyć grę. Wyższa jakość podczas gry, na którą zasługujesz Bądź na szczycie swojej gry i komunikuj się wyraźnie ze swoim zespołem dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu LVL50 dla XO. USB można podłączyć bezpośrednio do konsoli XO, co ułatwia konfigurację i zapewnia zasięg do 12 metrów. Graj na wysokim poziomie i przewiduj następny ruch wroga, ciesząc się krystalicznie czystym dźwiękiem. Niezrównany komfort Dzięki oddychającym poduszkom nausznym z nylonowej siatki i regulowanemu lekkiemu pałąkowi ten zestaw słuchawkowy zapewnia wygodę podczas długich sesji grania. Zmniejsz presję i zmęczenie, abyś mógł skupić całą swoją uwagę na doprowadzeniu swoich towarzyszy do zwycięstwa! Potężny i dynamiczny zrównoważony dźwięk Bezprzewodowy stereofoniczny zestaw słuchawkowy zapewnia dynamiczny dźwięk dzięki dwóm potężnym magnesom 50 mm. Słuchaj swoich gier tak, jak powinieneś i upewnij się, że polecenia są odbierane głośno i wyraźnie dzięki elastycznemu mikrofonowi z redukcją szumów. Wygodne nauszniki wykonane z oddychającej siatki nylonowej Łatwo dostępne pokrętło głośności na prawym nauszniku Dwukierunkowy mikrofon z redukcją szumów z pasywnym filtrem szumów i osłoną Wycisz mikrofon: mikrofon jest wyciszony, gdy wysięgnik mikrofonu jest podniesiony Tryby audio: Pure Audio i Bass Boost.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Xbox
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij