Następne

Naprawa kontenerów morskich

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca za granicą:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Nie

Biegły angielski:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Naprawa Kontenerów MorskichFirma SEACONEX24 sp. z.o.o., specjalizująca się w naprawach kontenerów morskich, poszukuje pracowników na stanowisko Serwisant kontenerów morskich - Ślusarz.

Zakres obowiązków:• wykonywanie prac ślusarskich (90%) i spawalniczych (10%)Wymagania:• zaangażowanie do pracy

• zdolności manualne oraz dokładnośćKandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:• stabilną i dobrą pracę

• umowę o pracę

• możliwość wyjazdów służbowych na serwis kontenerów - delegacje zagraniczne (Niemcy,

Holandia)

• zapewnienie zakwaterowania

• odzież ochronną

• możliwość zdobycia doświadczenia w naprawach kontenerów.

Rekrutacja odbywa się w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ul. Szczecińskiej 5L oraz w Gdyni przy ul. Hutnicza 20 F.Wynagrodzenie za pracę uzależnione jest od posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Zapraszamy również młode osoby po szkołach, chcące przyuczyć się w zawodzie.Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zamieszczenie w CV dodatkowych informacji w postaci numeru telefonu, adresu e-mail oraz zdjęcia (wizerunku) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych informacji.

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest SEACONEX24 Sp.z o o z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ząbkowickiej 13.

Posiada Pani /Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;

Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO;

Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych;

Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane;

Podanie przez Panią / Pana danych jest warunkiem umownym i jest dobrowolne;

Pracodawca nie może przetwarzać powyższych danych w sposób naruszający Pani / Pana dobre imię lub dobra osobiste, a także w zakresie i celu innym niż wskazane powyżej.

KONTAKT:

SEACONEX24 Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 5L

54-517 Wrocław

Tel: 600 108 050Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne