Mieszkanie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

1 100,00 zł

Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia
Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 1Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 2Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 3Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 4Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 5Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana,   24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Mieszkanie w Gdyni - parametry

Dzielnica:
Wzgórze Świętego Maksymiliana

Powierzchnia:
24 m2

Liczba pokoi:
1

Piętro:
3

Wystawiający:
Osoba prywatna

Ilość pięter w budynku:
3

Ogrzewanie:
C.O. gazowe

Rodzaj lokalu:
Mieszkanie

Dodatkowe zalety:

Piwnica / komórka lokatorska
Umeblowanie

Mieszkanie do wynajęcia, Gdynia - opis nieruchomości

Wynajmę, komfortowe jednopokojowe mieszkanie Gdynia Wzgórze Świętego Maksymiliana blisko Urzędu Miasta w bloku. Słoneczna kawalerka o powierzchni 24 m2, ustawny oddzielny pokój z osobną kuchnią - (wyposażoną w niezbędny sprzęt gospodarczy). Mieszkanie jest umeblowane z pralką i lodówką włącznie. Łazienka jasna z oknem z kabiną prysznicową. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane, blisko morza. Opłaty administracyjne najniższe w mieście. Kaucja zwrotna 1550 zł. Jest możliwość korzystania z piwnicy, czynsz najmu 1100 zł + 450 zł. (opłaty łącznie). W bliskiej odległości miejska plaża, tereny spacerowe, a jednocześnie przy bezpośrednim dostępie do całej infrastruktury usługowo-handlowej i kulturalnej miasta. Gorąco polecam i zapraszam do oglądania.


------------

Najważniejsze informacje o mieszkaniu:
Mieszkanie jednopokojowe do wynajęcia w cenie: 1 100,00 zł.
Całkowita powierzchnia wynosi: 24 m2.
Lokal znajduje się na trzecim piętrze
Do lokalu przynależy piwnica/komórka lokatorska.
Nieruchomość zlokalizowana jest w Gdyni, dzielnica: Wzgórze Świętego MaksymilianaZadaj pytanie do oferty (Mieszkanie jednopokojowe Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana, 24 m2, trzecie piętro - Do wynajęcia)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 606... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia - Wzgórze Świętego Maksymiliana
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Mariusz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Mieszkania do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-09-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Mariusz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij