Następne

KURS weekendowy na Certyfikat kompetecji zawodowych GDYNIA pomorskie

1,00 zł

Szczegóły

Certyfikat:
Tak

Czas trwania (dni):
3


Opis

SZYBKI SKUTECZNY KURS do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych RZECZY /OSÓB w GDYNI/KOSZALINIE W WEEKENDY w godzinach: piątek 17.00-20.00 oraz sobota- niedziela ( 9-17.00). NAJBLIŻSZY KURS:
KOSZALIN 25-27.10.2019
GDYNIA 08-10.11.2019.

UWAGA - KURSY ODBYWAJĄ SIĘ W ODSTĘPIE CZASOWYM ok 1,5 MIESIĘCZNYM. KURS DLA MAŁEJ GRUPY - DO 8 OSÓB! GWARANCJA SOLIDNEGO nauczenia, zapewniającego zdanie egzaminu w pierwszym terminie. Na kursie otrzymasz aktualne, na bieżąco aktualizowane materiały ( 1000pytań, zadania egzaminacyjne, książkę, wzory) , a przede wszystkim konkretną, łatwo przyswajalną wiedzę. NAUCZYSZ SIĘ DOKŁADNIE TEGO CO JEST NA EGZAMINIE( będziesz wiedział/ła jakie są zadania, jak je rozwiązywać i interpretować , jakie są pytania testowe). Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu : 572197122


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne