IHub.global zamów bezpłatny hotspot - zbuduj własny biznes i sieć na zawsze !

iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia
iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia - zdjęcie 1iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia - zdjęcie 2iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia - zdjęcie 3iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia - zdjęcie 4iHub.global zamów bezpłatny hotspot  - zbuduj... - Pozostałe - Gdynia - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Jedyna taka oferta !! liczy się tylko czas i chęć do pracy, oferta ograniczona czasowo z uwagi na szybki przyrost rezerwacji hotspotów - patrz załącznik mapa, aktualizacja na 4 września 2021 r. Jeśli chcesz posiadać sieć ludzi z pomocą Helium, iHub jest Twoim „pojazdem”. Wdrażając proste urządzenie w domu lub w biurze, możesz zapewnić swojemu miastu zasięg sieci o niskim poziomie mocy dla miliardów urządzeń i zdobyć nową krypto walutę HNT. Wydobywanie HNT odbywa się za pomocą technologii radiowej dalekiego zasięgu. Hotspoty współpracują ze sobą tworząc NOWĄ globalną sieć bezprzewodową, łącz się ze swoimi znajomymi w Polsce, Europie i na całym świecie a przy okazji nie robisz tego za darmo. Wydobycie HNT odbywa się poprzez zainstalowanie prostego urządzenia w oknie twojego domu, biura lub mieszkania. To pierwsza na świecie bezprzewodowa sieć peer-to-peer, która zapewnia bezpieczny i ekonomiczny sposób wysyłania danych do i z Internetu. Otóż to ! Poważnie !!

Gdy lokalizacja na Twój hotspot jest zajęta, lub będziesz zarabiał niewielką ilość HNT ze względu na brak hotspotów wokół, to i tak możesz budować biznes z ZEROWYM WKŁADEM!! Kiedy sieć zostanie utworzona a osoby w Twoje strukturze otrzymają swoje urządzenia, a Ty masz np. kilkaset osób w strukturze to wyobraź sobie jaki to jest potencjał. Model struktury biznesowej i % zysku - patrz załącznik.

Ile można zarobić z hotspotów? - Można to sprawdzić w aplikacji HELIUMTRACK, do której masz dostęp po założeniu darmowego konta. Sieć Helium jeszcze nie jest w pełni rozbudowana, a więc są miejsca gdzie zarobki mogą być bardzo niskie, a nawet zerowe, gdyż sieć hotspotów w Twojej okolicy jest zerowa. To świetna wiadomość, gdyż tworzy to dla Ciebie możliwość zbudowania biznesu dającego profity nie tylko Tobie, ale też innym. Poleć znajomym iHub i stwórzcie razem sieć na której wspólnie zarobicie .Są miejsca gdzie sieć Helium jest rozbudowana i hotspoty zarabiają całkiem przyzwoicie. kwoty mogą się wahać od kilku HNT do nawet 100 HNT, co przy cenie ok 15 USD za szt. (2021-08-08) daje 1500 USD miesięcznie. Ty masz z tego 25%. To nie jest obietnica, ani gwarancja, to jest potencjał, który jest możliwy do uzyskania, przy spełnieniu odpowiednich warunków. Hotspoty działają kiedy mają bezpośrednio kontakt z innymi hotspotami w odległości minimum 300 metrów od siebie, w innym przypadku nie zarezerwujesz lokalizacji urządzenia - patrz załącznik.

Etap 1 - Budowa sieci hotspotów i na tym koncentrujemy się teraz. Od tego BARDZO !! zależą korzyści w następnej fazie. I dlatego to jest biznes dla Partnerów, którzy swoją ciężką pracą zbudują sieć i dochodowy biznes, dobrze wynagradzający ich pracę.
Etap 2- Czerpiesz korzyści z sieci hotspotów. Kluczowe jest zrozumienie działania zespołowego i zasady działania dźwigni (sieć poleconych). To daje rezultaty.

Z mojej strony oferuję: Pomoc w rejestracji konta, sprawdzenie dostępności lokalizacji, pomoc w zamówieniu hotspota, materiały szkoleniowe, wskazówki w tworzeniu sieci partnerskiej.

Link do rejestracji: https://padler.ihub.global/ihubregister

Możesz do mnie zadzwonić lub napisać, Piotr Tel. 577873616, [email protected]Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 577... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Piotr

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-09-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Piotr

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij