Gondole i nosidełka dla dzieci

10,00 zł

gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia
gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 1gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 2gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 3gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 4gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 5gondole i nosidełka dla dzieci - Pozostałe zabezpieczenia - Gdynia - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Sprzedam gondole i nosidełka dla dzieci cena 10zł/szt odbiór osobisty lub tania wysyłka tylko 13zł,możliwość wysyłki z opłata przy odbiorze


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 662... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
teresa

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe zabezpieczenia
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 64
Data dodania: 2018-03-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

teresa

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij