Głośniki Edifier R1380DB Brązowe

549,00 zł

Głośniki Edifier R1380DB Brązowe - Głośniki - Gdynia

Opis

Głośniki Edifier R1380DB Brązowe Komopaktowy zestaw głośników Głośniki Edifier R1380DB to kompaktowy zestaw głośników, wyposażony w podwójne wejścia RCA, optyk, coaxial oraz bluetooth 5.1 mający moc wyjściową 42W RMS. Edifier studio R1380DB pozwala na podłączenie wielu źródeł audio i pełną personalizację ustawień audio. Wszystko to dzięki panelowi regulacji poziomu głośności oraz tonów wysokich i niskich, które są umiejscowione z boku głośnika aktywnego. Bezprzewodowy pilot, dołączony do tych głośników studyjnych, umożliwia z kolei regulację poziomu głośności oraz wyciszenie dźwięku. Łączna moc wyjściowa 42W Kompaktowy, aktywny system głośników o łącznej mocy wyjściowej 42W. Możliwość zsynchronizowania z urządzeniami z interfejsem Bluetooth. Regulatory poziomu głośności i tonów wysokich oraz niskich umiejscowione z boku głośnika aktywnego. Bezprzewodowy pilot do regulacji poziomu głośności i wyciszania dźwięku. Głośniki Edifier R1380DB mają drewnianą obudowę z MDF, minimalizująca rezonans akustyczny, i mają niewielkie wymiary..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Głośniki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Buds Gray
421,99 zł
Kwidzyn
Logitech Z623 980-000403
816,36 zł
Siedlce
Głośniki Edifier R1080BT
384,10 zł
Gościęcin
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij