Białe biurko dla dziecka z szufladami - Molus 3X

618,00 zł

Białe biurko dla dziecka z szufladami - Molus... - Biurka - Gdynia

Opis

Białe meble cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest kilka powodów, dla których warto zdecydować się na taką opcję. Po pierwsze - są ponadczasowe, po drugie - pasują do każdej aranżacji, po trzecie - optycznie powiększają przestrzeń, po czwarte - są eleganckie i tworzą harmonijną, spokojną atmosferę, po piąte - łatwo utrzymać je w czystości ... W sumie można w nieskończoność wymieniać zalety białych mebli, ale może lepiej Sama się przekonaj na przykładzie rewelacyjnego biurka Molus 3X marki Elior! Klasyczna biel Wszechobecna biel jawi Ci się jako zbyt sterylna i nudna, by zastosować ją w aranżacji domowych wnętrz? Nic bardziej mylnego... Biurko Molus 3X marki Elior, to cudowne połączenie blatu oraz szuflad w białym kolorze z naturalnym drewnem sosnowym, które możesz łączyć z każdą, dowolną barwą ścian lub dodatków. Będzie świetnie prezentować się zarówno z klasyczną czernią, jak i z mocnymi, soczystymi barwami. Lekka i minimalistyczna forma, zainspirowana dawnymi sekre

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Biurka w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij