Beaphar Dieta na nerki, 6 x 100 g - Kurczak, 6 x 100 g

26,80 zł

beaphar Dieta na nerki, 6 x 100 g - Kurczak, 6... - Karmy dla kotów - Gdynia

Opis

Łagodna w smaku karma opracowana specjalnie w celu wsparcia funkcji nerek w przewlekłej niewydolności nerek: beaphar Dieta na nerki jest dobrze tolerowaną dietetyczną karmą mokrą i jest chętnie przyjmowana przez wiele kotów. Dietetyczna karma dla kotów charakteryzuje się obniżoną zawartością białka, przy czym zastosowane źródła białka są wysokiej jakości. Dodatkowo beaphar Dieta na nerki charakteryzuje się niską zawartością fosforu. Może to zmniejszyć ryzyko nadmiernego obciążenia nerek. Wreszcie dietetyczna karma mokra zawiera niezbędny aminokwas taurynę, który jest ważny dla prawidłowej funkcji serca i wzroku u kotów. beaphar Dieta na nerki 6 x 100 g w skrócie: Dietetyczna, kompletna karma dla kotów wspomagająca pracę nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Normalna funkcja nerek: niska zawartość fosforu i obniżona zawartość białka, wysokiej jakości źródła białka. Surowce naturalne: bardzo dobra tolerancja i wysoka akceptacja. Z olejem z łososia: bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega, wspomaga skórę i sierść. Z tauryną: niezbędna dla kotów, może przyczynić się do prawidłowego funkcjonowania serca i wzroku. 4 różne smaki dla większej różnorodności. W praktycznej, porcjowanej misce.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-24

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij