Spontaniczne spotkanko

Spontaniczne spotkanko - Pani szuka Pana - Gdańsk
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Opis

Witaj! Nigdy nie sądziłam, że umieszczę ogłoszenie na stronie tego typu, ale mam ogromną ochotę przeżyć przygodę. Mąż jest na wyjazdach, a ja chce wyrwać się z tej związkowej rutyny, poczuć się znowu jak małolata. Chcę się spotkać gdzieś na mieście, najlepiej w okolicy plaży, może teraz? Najlepiej po zmroku, tylko Ty i ja, dłuższa chwila namiętności i rozchodzimy się każdy w swoją stronę jak gdyby nigdy nic? Taką mam fantazję, nie oczekuję, że znajdę tu jakiegoś Massimo z 365 dni, chcę nomralnego, zdrowego faceta, może być wulgarny i lekko brutalny, to mnie najbardziej podnieca. Myślisz, że miałbyś odwagę się spotkać i zrealizować to co opisałam?


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 532... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Karina

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pani szuka Pana
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 5885
Data dodania: 2021-07-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Karina

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij