Naklejki na szyby

50,00 zł

Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk
Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 1Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 2Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 3Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 4Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 5Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 6Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 7Naklejki na szyby - Szyldy i banery - Gdańsk - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma

Opis

Naklejki na szyby to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy. Naklejki logo na oknie potrafią doskonale przyciągnąć wzrok, a co za tym idzie Klientów. Wykonujemy grafikę reklamową z różnych dostępnych tworzyw, najpopularniejsze dla Gdańska to: folia matowa, folia mleczna, folia ploterowa, czy wydruk na folii bezbarwnej. Pamiętaj że Uchwała Krajobrazowa w Gdańsku pozwala na wykorzystanie do reklamy jedynie 20-30% witryny!
W Gdyni natomiast możemy pokusić się również o grafikę drukowaną na witrynach, wykonaną z folii pełnej lub dziurkowanej.

Jeśli zastanawiasz się nad reklamą dla Swojej Firmy, zadzwoń i umów się na spotkanie, my zajmiemy się resztą.

Reklama dla sklepów, restauracji, punktów usługowych. Oklejanie witryn sklepów i punktów usługowych. Doradzamy, projektujemy, wykonujemy i montujemy.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 505... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Biuro Montador
(Montador)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Szyldy i banery
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 46
Data dodania: 2019-07-24

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Biuro Montador
(Montador)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ