Microsoft 365 Personal All Lang - licencja na rok ESD

299,00 zł

Microsoft 365 Personal All Lang - licencja na... - Biuro - Gdańsk

Opis

Zachowaj pełną kontrolę nad napiętym harmonogramem dnia Zrób więcej i szybciej dzięki zabezpieczeniom, aplikacjom Office klasy premium i przestrzeni dyskowej w chmurze. Aplikacje i usługi Subskrypcja Microsoft 365 Personal pozwala uzyskać dostęp do funkcji premium w następujących aplikacjach i usługach. Pracuj produktywnie w dowolnym miejscu dzięki usłudze Microsoft 365 Przy użyciu usługi Microsoft 365 możesz tworzyć, edytować, zapisywać i udostępniać materiały na swoich urządzeniach, planować, komunikować się oraz wykonywać inne działania, aby zachować pełną kontrolę nad napiętym harmonogramem każdego dnia. Wyróżnij się Korzystaj z aplikacji Word, Excel i PowerPoint dostępnych w usłudze Microsoft 365, aby szybciej tworzyć materiały doskonałej jakości. Zarządzaj swoim czasem Dzięki aplikacji Outlook możesz przyspieszyć organizowanie swoich zadań, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na korzystanie z życia. Wszystkie wspomnienia na wyciągnięcie ręki Szybko zapisuj, udostępniaj oraz edytuj zdjęcia i pliki w usłudze Microsoft 365, korzystając z 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive. Dobre rozwiązanie na każdym urządzeniu Microsoft 365 działa na komputerach PC i Mac, tabletach iPad, telefonach iPhone oraz telefonach i tabletach z systemem Android. Jaki plan jest najodpowiedniejszy dla Ciebie?.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biuro
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Biuro w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij