Matarnia - działka ogrodnicza

55 000 zł

Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk
Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 1Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 2Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 3Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 4Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 5Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 6Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 7Matarnia - działka ogrodnicza - Działki na sprzedaż - Gdańsk - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdańsk - Matarnia
woj. pomorskie

Szczegóły

Dzielnica:
Matarnia

Cena za m2:
171.88

Powierzchnia:
320 m2


Opis

Oferta dotyczy sprzedaży działki ogrodowej na ROD "Przylesie" w Gdańsku - Złota Karczma przy centrum handlowym CH Matarnia.

Do działki udostępniony jest sezonowy dojazd poprzez bramę otwieraną na pilota. Teren jest ogrodzony, zadbany, bardzo dobrze nasłoneczniony. Miejsce parkingowe na mały samochód.

Dodatkowym atutem jest murowany i ocieplony dom o pow. ok 25m2. Dom z zewnątrz ocieplony styropianem, w środku dodatkowo wełną oraz zamknięty płytami OSB i płytami kartonowo-gipsowymi.
Wyposażenie zabudowy rozplanowano następująco: kuchnia, przestrony pokój oraz toaleta (WC i zlew, z miejscem na prysznic).
Pokój wyposażony w nową rozkładaną kanapę, meblościankę i telewizor
Dom częściowo podpiwniczony - wejście z zewnątrz.

Na działce znajduje się woda i prąd, a także zbiornik ściekowy o poj. 3m sześciennych.

Na działce są liczne nasadzenia kwiatowe, jabłonie, czereśnie, orzech, etc. Działka znajduje się w sąsiedztwie zadbanych działek.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 515... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk - Matarnia
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-04-13

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystian Munia
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij