LUPO Gelenk 20 proszek wzmacniający stawy i kości - 600 g

112,80 zł

LUPO Gelenk 20 proszek wzmacniający stawy i k... - Akcesoria dla psów - Gdańsk

Opis

LUPO Gelenk 20 proszek (wcześniej LUPOSAN Gelenk) dla psów został opracowany specjalnie z myślą o wsparciu struktur tkanek łącznych, takich jak chrząstki i wiązadła. Produkt zawiera 20% ekstrakt z małża nowozelandzkiego Perna canaliculus oraz glikozaminoglikany i kwasy tłuszczowe omega-3, które wspomagają pracę chrząstki stawowej, a organizm – w produkcji mazi stawowej. Ponadto dzięki wysokiej zawartości glikozaminoglikanów i innych ważnych składników witalnych suplement wspomaga struktury tkanki łącznej, takie jak ścięgna, wiązadła, chrząstka stawowa i dyski, a także maź stawowa (synovia). LUPO Gelenk 20 to kompleks w 100% czystych substancji czynnych, stworzony z myślą o odbudowie i wzmocnieniu struktur tkanki łącznej. LUPO Gelenk 20 proszek wzmacniający stawy w skrócie: Wysoka zawartość ekstraktu z małży dla wzmocnienia ścięgien, wiązadeł, chrząstki stawowej i dysków (20%) Wyciąg z pestek winogron i witamina C z wiśni acerola dla ochrony komórek stawowych i chrzęstnych Kwas gamma-linolenowy oraz kwasy tłuszczowe omega-3 z wiesiołka i dzikiego łososia jako wsparcie w stanach zapalnych stawów W postaci proszku W razie problemów z podawaniem proszku, wypróbuj LUPO Gelenk 30 granulki z 30% ekstraktem z małża lub LUPO Gelenk 40 tabletki z 40% ekstraktem z małża.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-01-24

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Akcesoria dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij