Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy

439 000 zł

Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk
Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 1Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 2Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 3Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 4Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 5Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 6Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 7Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 8Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 9Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 10Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 11Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 12Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 13Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 14Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 15Lokal użytkowy w atrakcyjnej dzielnicy - Lokale użytkowe na s... - Gdańsk - zdjęcie 16
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
4525.77

Pow. lokalu:
97 m2


Opis


Lokalizacja
Gdańsk ul. Matemblewska
Parter budynku wielorodzinnego, gdzie mieszczą się inne punkty handlowe i usługowe.
Miejsce kameralne i zaciszne, jednocześnie doskonale skomunikowane z centrum Gdańska.

Atuty nieruchomości
Aktualnie w lokalu prowadzone jest prywatne przedszkole, przyszły właściciel może kontynuować umowę i od razu uzyskiwać zwrot z zaangażowanego kapitału. Jednak wielkość lokalu, rozkład pomieszczeń tworzą różne inne możliwości aranżacji i dostosowania do potrzeb właściciela. Lokalizacja w tej zacisznej części Gdańska, to może być doskonałe miejsce na biura, gabinety lekarskie (taka działalność już jest prowadzona w sąsiednim lokalu), gabinety kosmetyczne itp. Przed budynkiem ogólnodostępny parking.

Lokal
Obecnie mamy 8 pomieszczeń, przestronny hall, całość o łącznej powierzchni 97 m2. Jest to zatem spory potencjał do wykorzystaniaOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEBZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 737... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Renata Bartashevich
(WATERHOUSE nieruchomosci Renata Bartashevich)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 399
Data dodania: 2019-08-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Renata Bartashevich
(WATERHOUSE nieruchomosci Renata Bartashevich)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij