Łącznik pojedynczy Schneider Odace S52D201 biały - wysyłka w 24h

22,64 zł

Łącznik pojedynczy Schneider Odace S52D201 bi... - Kable, przewody - Gdańsk

Opis

Łącznik jednobiegunowy (Łącznik 1-biegunowy) w kolorze białym serii Odace Schneider Electric o numerze katalogowym S52D201 Zalety łącznika: Łatwy i szybki montaż Ciekawy, owalny kształt Wykonanie z wysokiej jakości materiału o zwiększonej odporności na ultrafiolet Niewielka głębokość mechanizmu, dzięki czemu jest więcej miejsca w puszce na ułożenie przewodów Szybki i bezpieczny dostęp do styków za pomocą przyrządu pomiarowego Czytelny schemat połączeń i oznaczenie na tylnej części korpusu Solidna i sztywna ramka montażowa z wycięciami i oznaczeniami ułatwiającymi pozycjonowanie Możliwość idealnego dopasowania mechanizmu, w ramce wielokrotnej, dzięki specjalnym zatrzaskom na ramce montażowej Mocne pazury, pewne utrzymanie i montaż produktu w puszce Zaciski bezgwintowe znaczenie skracają czas instalacji, gwarantując przy tym pewność połączenia
SERIA ODACE Zaprojektowana została w ciekawy, z myślą o estetyce i wygodzie w Twoim domu/mieszkaniu. Sekretem gamy Odace jest okrągła forma łączników i gniazdek oraz kolorystyka, która pozwala na połączenie różnych stylów i upodobań. O wyjątkowości serii świadczą m.in.: dyskretne okrągłe łączniki i gniazda, zaokrąglone narożniki gniazd, dobra jakość materiałów i staranność wykonania. Każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno Ci, którzy umiejętnie dobierają kolory, szukają nowoczesnego wzornictwo ale też i Ci, którzy cenią sobie prostotę wzoru i komfort użytkowania.
Szeroka paleta stylistyczna i personalizowane rozwiązania. Osobowość domu tworzysz Ty! Odważ się mieszać i dopasowywać kolory oraz wzory do aranżacji wnętrza, aby było naprawdę wyjątkowe. Energiczny żółty, intensywny niebieski, róż indyjski... Wszystko jest możliwe, jeśli chcesz wyrazić swoją wizję i stworzyć unikatowy nastrój w domu.

Rozwiązania ułatwiające oszczędzanie energii Z pewnością docenisz to, że produkty serii Odace — od sterowania roletami po termostaty i czujniki ruchu — są wyposażone w inteligentne rozwiązania, które znacząco zwiększają komfort użytkowania i zmniejszą zużycie energii. Zastosowanie energooszczędnego osprzętu elektrycznego pozwoli Ci efektywniej korzystać z ogrzewania oraz oświetlenia i obniżyć rachunki za prąd. Termostat obrotowy pozwala precyzyjniej sterować grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym. Przykładowo, obniżenie temperatury o tylko jeden stopień może spowodować, że system ogrzewania będzie zużywał o 5% mniej energii.
Funkcjonalne i stylowe ramki. Uniwersalne wielokrotne ramki serii Odace Style Schneider E.

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kable, przewody
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Kable, przewody w okolicy

Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij