Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Działka budowlana na sprzedaż, 1200m², Gdańsk, Kiełpino Górne

350 000 zł

Działka w Gdańsku - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
291.67

Powierzchnia:
1200 m2

Ogrodzenie:
Tak

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Gdańsk - opis nieruchomości

Kiełpino Górne - około 2 km od obwodnicy trójmiejskiej, 10 km od centrum Gdańska. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1250 m2( do wydzielenia z posesji). Wydane warunki zabudowy na budynek wolnostojący jednorodzinny z garażem. Teren płaski suchy ładnie zagospodarowany z nasadzeniami: zarówno drzewka ozdobne jak i owocowe. Media: prąd woda gaz i kanaliza w graniczy działki. Ogrodzenie mieszane- z siatki, a od strony drogi murek z klinkierem z drewnianymi przęsłami. Bardzo spokojna okolica. Zapraszam na prezentację w terenie.
Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Aby zapoznać się z pełną ofertą naszego biura, zapraszamy na stronę www.horyzont-n.plOferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 350 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1200 m2 (12a).
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Gdańsku.
Działka ogrodzona


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Gdańsk - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne