Budujemy domy w 3 miesiące

Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk
Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 1Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 2Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 3Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 4Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 5Budujemy domy w 3 miesiące - Usługi remontowo-budowlane - Gdańsk - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam Państwa. Nasza firma buduje energooszczędne, zdrowe domy na płycie grzewczej w 3-4 miesiące od dnia uzyskania pozwolenia na budowę do stanu deweloperskiego. Technologia jest oparta na gotowych półfabrykatach z keramzytu. Jeżeli inwestorowi zależy na szybkim wykonaniu solidnego, ciepłego, zdrowego, nowoczesnego i ekologicznego domu to zapraszam do współpracy. Proszę odwiedzić naszą stronę mihata.plZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 602... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Krzysztof

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Usługi remontowo-budowlane
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 412
Data dodania: 2020-06-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krzysztof

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij