Bosch Serie 6 BEL554MS0

1 659,00 zł

Bosch Serie 6 BEL554MS0 - Kuchenki mikrofalowe - Gdańsk

Opis

Bosch Serie 6 BEL554MS0 Kuchenka mikrofalowa do zabudowy w niszy 38 cm: rozmrażaj i podgrzewaj, perfekcyjnie przygotowane dania w krótkim czasie. Funkcja mikrofal: szybkie przygotowanie, rozmrażania i podgrzewanie dań. AutoPilot 8: perfekcyjnie przygotowane dania dzięki 8 programom automatycznym. Elektronicznie otwierane drzwi: komfortowe otwieranie drzwi za dotknięciem przycisku sensorowego. Funkcja grillowania: perfekcyjne wyniki grillowania uzyskane prosto i szybko dzięki grillowi o dużej mocy. Obsuga za pomocą białego wyświetlacza LED: łatwa obsługa dzięki bezpośredniemu dostępowi do funkcji czasowych. Dodaj swojej kuchni kolorytu dzięki panelom ColorGlass. Wysokiej jakości panele frontowe ColorGlass na płytach grzewczych, piekarnikach i urządzeniach kompaktowych, wykonane z wysokiej jakości szkła w stylowych odcieniach, sprawiają, że powierzchnie robocze i urządzenia marki Bosch stanowią doskonale harmonijną całość. Co więcej, panele te są odporne na uderzenia i łatwe w konserwacji. Oferujemy także wolnostojące lodówki z wykończeniem ColorGlass, które nadadzą Twojej kuchni indywidualny charakter..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ50R7130BK do zabudowy, 50 l
2 449,00 zł
Szczecinek
Beko MGB25333X
1 099,00 zł
Świnoujście

Kuchenki mikrofalowe w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij