Beaphar Lactol, mleko zastępcze dla kota - 500 g

52,80 zł

beaphar Lactol, mleko zastępcze dla kota - 500... - Akcesoria dla kota - Gdańsk

Opis

Beaphar Lactol to pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu ostawienia matczynego pokarmu. Jednocześnie mleko może służyć jako składnik budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów, oraz kotek karmiących i w ciaży. Zwykłe mleko nie zawiera odpowiedniej ilości białka i tłuszczu, przez ci może wystąpić ich niedobór w organizmie, beaphar Lactol ma ich w swoim składzie ponad 32%. Dodatkowo mleko beaphar zawiera wysokowartościową taurynę i biotynę - niezwykle ważne aminokwasy dla zdrowych oczu i serca, oraz zdrowia skóry i pieknej, błyszczącej sierści. Kwasy DHA są ważne dla kognitywnych zdolności Twojego kocięta - mogą przyspieszyć proces socjalizacji i usprawnić jego trening oraz posłuszeństwo. Odpowiednik mleka matki jest bogaty w wartościowe aminokwasy, witaminy, minerały i mikroelementy. Zapewnij swojemu kotu najlepszą opiekę już od pierwszych dni jego życia! beaphar Kitty Milk mleko dla kota w skrócie: Pełnowartościowy odpowiednik mleka matki dla kociąt, od urodzenia do czasu odstawienia matczynego pokarmu Nadające się również jako składnik budulcowy dla starszych czy osłabionych kotów, oraz kotek karmiących i w ciaży Wysoki udział białek, powyżej 32%: ochrona w czasie fazy wzrostu Z ważnym aminokwasem tauryną: przyczyniającą się do ochrony wzroku i rozwoju funkcji serca Z biotyną: wspierającą zdrowie skóry i byłyszczącą sierść Bogate w kwasy DHA: mogące przyspieszyć proces socjalizacji i treningu kota Pełnowartościowe: bogate w istotne witaminy, minerały i mikroelementy

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gdańsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria dla kota
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Akcesoria dla kota w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij