Następne

Hala/Magazyn, 31 000 m², Gądki

180 000 zł

Szczegóły

Pow. obiektu:
31 000 m2

Cena za m2:
5.81


Opis

Nowoczesna A-klasowa powierzchnia magazynowa i komfortowe biuro do wynajęcia w miejscowości Gądki, w okolicach Poznania. Bliska odległość od drogi ekspresowej S11 oraz dobry dojazd do węzła komunikacyjnego A2/S11 "Krzesiny".

Innowacyjne rozwiązania, elastyczna powierzchnia dopasowana do potrzeb najemcy, dostęp do infrastruktury (duży przydział mocy, światłowód, wszystkie media miejskie). Powierzchnia do przygotowania zgodnie z potrzebami najemcy i profilem jego działalności, przy zapewnieniu mu potrzebnych rozwiązań. Możliwość podziału hali na strefy, dowolna aranżacja biura, bezpośrednie przejście między halą a biurem. Wysokość składowania 10 m, nośność posadzki 5 t/m2, posadzka niepylna, światło dzienne, doki hydrauliczne, rampy i bramy 0, place manewrowe, parking dla TIR i samochodów osobowych.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne