Następne

Uzdrowisko kurort turystyka

1 400 000 zł

Szczegóły

Powierzchnia:
34 000 m2

Forma własności:
Własnościowe

Rok budowy:
1980

Technologia:
Pustak

Wystawiający:
Biuro Nieruchomości

Obiekt nowy:
Nie


Opis


Na sprzedaż kurort na działce o powierzchni 3,4 hektara, zlokalizowany między wsią Narusa a Fromborkiem przy drodze numer 504. Nieruchomość w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczony symbolem UT. Cały teren w 2015 roku uzyskał status obszaru ochrony uzdrowiskowej. Bezpośrednio z drogi głównej wjeżdżamy przez bramę na teren posesji. Jadąc kilkadziesiąt metrów dojedziemy do głównych zabudowań. Na dużej działce znajdziemy budynek trzykondygnacyjny z przeznaczeniem na hotel lub pensjonat. Tuż obok położony jest budynek usługowo - magazynowy, dwa domy mieszkalne oraz duży garaż. Podążając dalej w las odnajdziemy tam ok. dwudziestu domków letniskowych w terenie zalesionym oraz bunkier, który może stać się świetna atrakcją turystyczną. Całość otoczona Lasami Państwowymi, przez które przepływa rzeka Narusa. Do linii brzegowej z Zalewem Wiślanym dzieli nas zaledwie 500 metrów. Po otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej miejsce nabierze jeszcze większego znaczenia turystyczne z portem morskim i mariną we Fromborku. Wszystkie obiekty wymagają remontu. Jest to inwestycja z dużymi walorami przyrodniczymi oraz właściwościami klimatycznymi, dzięki czemu posiadają warunki do prowadzenia lecznictwa uzdrowiskowego.

Zapraszamy do oglądania.

Więcej na: https://www.youtube.com/watch?

www.levelnieruchomosci.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne