Działka budowlana 15A Firlej

150 000 zł

Działka w Firleju - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Polna

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
1000.00

Powierzchnia:
150 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Gaz - w drodze
Kanalizacja - miejska
Prąd - Siła
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Trapez


Działka budowlana na sprzedaż, Firlej - opis nieruchomości

przedam działkę budowlana w miejscowości Firlej, która znajduje się 12 km od Lubartowa, 30 km od Lublina, 150 km od Warszawy. Działka o powierzchni 15,5 A, 10 m szerokości od frontu. W odległości 300 metrów znajduje się jezioro otoczone szlakiem dla pieszych, rowerzystów. Jezioro, które jest idealne żaglowania, rowerków wodnych czy połowów. Nieopodal działki znajdują się małe restauracje, lodziarnie, miejsca wyznaczone do grilowania itp. Miejsce jest idealne dla osób, które chcą oderwać się od miejskiego zgiełku. Wspaniałe do wypoczywania. Cena działki to 150 tys złotych do negocjacji. Nr kontaktowy 0032 /487 31 62 80 e-mail [email protected]

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 150 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 150 m2 (1.5a).
Dostępne media: Woda, Prąd, Gaz, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie lubelskim, w Firleju.
Dojazd do działki drogą polną


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Firlej - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Lublin i okolica (pow. m. Lublin w lubelskim), Ogłoszenia Puławy i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Lubartów i okolica (pow. lubartowski w lubelskim), Ogłoszenia Radzyń Podlaski i okolica (pow. radzyński w lubelskim), Ogłoszenia Dęblin i okolica (pow. rycki w lubelskim), Ogłoszenia Nałęczów i okolica (pow. puławski w lubelskim), Ogłoszenia Kazimierz Dolny i okolica (pow. puławski w lubelskim)