Srebrny wieszak na kółkach do przedpokoju i garderoby - Gradis

478,00 zł

Srebrny wieszak na kółkach do przedpokoju i g... - Wieszaki - Ełk

Opis

W Japoni istnieje głęboko wrośnięta w serca kultura, która polega na opiece nad gościem całym swoim sercem. W tym podejściu do innych chodzi o przyjazność i troskę wobec drugiej osoby bardziej niż stawianie oczekiwań. Wiemy, że chcesz, aby Twoi goście zawsze czuli się u Ciebie jak najlepiej, dlatego proponujemy Ci świetny wieszak Gradis marki Elior, który idealnie sprawdzi się na ubrania wierzchnie Twoich znajomych. Uporządkowany przedpokój i zadbane ubrania Stojak na ubrania Gradis marki Elior pozwala na powieszenie każdego z ubrań Twoich gości na oddzielnym wieszaku, co nie tylko pomaga w szybszym odszukaniu danej odzieży, ale także zapobiega niechcianym zagnieceniom. Składa się z dwóch drążków o różnej wysokości, a dzięki mobilności wieszaka możesz z łatwością przestawiać go w dowolne miejsce. Dwie dolne rurki pozwolą na umieszczenie dodatkowych organizerów. Mocna metalowa konstrukcja zniesie obciążenie aż 110 kg, dlatego mebel z pewnością bez problemu uniesie wiele zimowych

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ełk
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Ełk
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wieszaki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Wieszaki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij