Następne

Pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca za granicą:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Nie


Opis

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, MDM STOLARKA s.c. Producent stolarki okiennej i drzwiowej prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych.
• Doświadczenie zawodowe w branży okiennej Aluminium - mile widziane

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• premie uznaniowe
• wysokie zarobki

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MDM STOLARKA s.c. Producent stolarki okiennej i drzwiowej z siedzibą: 19-300 Ełk, ul. Kolonia 2 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest MDM STOLARKA s.c. Producent stolarki okiennej i drzwiowej z siedzibą: 19-300 Ełk, ul. Kolonia 2 Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne