Meble kuchenne Olivia Soft 4 kolory na wymiar

163,00 zł

Szczegóły

Wysokość:
72 cm

Szerokość:
30 cm

Połysk:
Nie

Rodzaj:
Do zabudowy


Opis

Nowoczesny system mebli kuchennych Olivia Soft to ponad 160 szafek w czterech wariantach kolorystycznych do wyboru. Ceny szafek od 163zł do 777zł w zależności od wielkości szafki. Szafki dolne w 2 wariantach wysokości a szafki wiszące 4 wariantach wysokości. W cenie szafek są zawiasy puszkowe, podnośniki gazowe, uchwyt zintegrowany z frontem, nóżki. Szafki dostarczone są w paczkach do samodzielnego montażu z załączoną instrukcją obsługi.
Z naszymi szafkami stworzysz niepowtarzalny klimat kuchni. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego lub zajdź do nowego punktu w Ełku. Więcej informacji pod telefonem.163


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Ełk - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Suwałki (pow. m. Suwałki w podlaskim), Ogłoszenia Giżycko (pow. giżycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Augustów (pow. augustowski w podlaskim), Ogłoszenia Pisz (pow. piski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Olecko (pow. olecki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grajewo (pow. grajewski w podlaskim), Ogłoszenia Straduny (pow. ełcki w warmińsko-mazurskim)