Zestaw dwóch stolików kawowych - Cyrus

398,00 zł

Zestaw dwóch stolików kawowych - Cyrus - Stoły, stoliki, ławy - Elbląg

Opis

Masz już dość standardowych mebli, które widzisz praktycznie w każdym mieszkaniu? Chciałbyś urządzić swoje mieszkanie inaczej? Dodać trochę charakteru i nastroju? Zestaw dwóch stolików Cyrus marki Elior jest właśnie dla ciebie! Niebagatelny kształt przewyższa standardowe kwadratowe albo okrągłe ławy które ma dosłownie każdy. Pokaż, że jesteś inny! Pokaż, że jesteś w stanie przedstawić tradycyjne wyobrażenie o salonie na nowy, unikalny sposób razem z marką Elior. Co dwie ławy to nie jedna Po co inwestować w jeden stolik kawowy w salonie, skoro możesz mieć dwa praktyczne meble dające duże pole do manewru w aranżacji mieszkania. Ustawienie tych stolików pozwala tworzyć niezwykłe kompozycje, które zwalą gości z nóg. Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Kształty obu stolików zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności. Jeden ma kształt półkola, natomiast drugi jest podłużny i przypomina swoją formą kostkę do gitary. Sprawia to, że możesz ustawić jeden pod drugim, tworząc dwa

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Stoły, stoliki, ławy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Stoły, stoliki, ławy w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij