Wittchen - Męski portfel skórzany z dwoma suwakami

339,90 zł

Wittchen - Męski portfel skórzany z dwoma suwakami - Portfele, portmonetki - Elbląg
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Praktyczny portfel średniej wielkości z suwakami.Oto klasyczna wersja skórzanego portfela, który zamiast zatrzasku mazabezpieczenie w postaci dwóch kieszeni zasuwanych na suwak. Mniejsza z nich przeznaczona jest na bilon, zaś do większej schowasz banknoty. Dodatkowo portfel posiada półotwartą kieszeń na banknoty, sześć miejsc na karty oraz trzy dodatkowe kieszenie, w których możesz umieścić pozostałe dokumenty lub zdjęcia bliskich. Podszewka została wyposażona w technologię RFID, chroniącą przed sczytywaniem danych kart.Nasza rada: zamykany na suwak, z ochroną RFID – to rozwiązanie dla tych, którzy chcą jak najlepiej zabezpieczyć swoje pieniądze.W środku:miejsce na bilon zamykane na suwak;2 kieszenie na banknoty, w tym jedna zamykana na suwak;6 miejsc na karty;3 kieszenie, w tym 1 przezroczysta;Dodatkowo: 100% skóra;pomieści dowód rejestracyjny wyposażony w innowacyjną podszewkę blokującą możliwość skanowania danych z kart;widoczne logo - herb WITTCHEN wytłoczony w skórze;zapakowany w ekskluzywne opakowanie sygnowane logo WITTCHEN - stanowi doskonały pomysł na prezent;wymiary: 10 cm x 12,5 cm.

Produkt możesz zamówić na stronie sklepu internetowego. Przejdź do niego poprzez link w ogłoszeniu i zamów produkt z dostawą w dowolne miejsce w kraju.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Wittchen)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Portfele, portmonetki
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-05-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Wittchen)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij