Kierownik Zmiany w Logistyce Towarowej (k/m)

Kierownik Zmiany w Logistyce Towarowej (k/m) - Spedycja, logistyka - Elbląg
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie

Wystawiający:
Firma

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Praca również poza Polską:
Tak

Kategoria prawa jazdy:
B

Wymagane dodatkowe uprawnienia:
Nie

Wymagany własny samochód:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Nie

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Opis

Naszym klientem jest duża sieć sklepów w międzynarodowym sektorze handlu detalicznego z artykułami spożywczymi, zatrudniająca ponad 100 000 pracowników. W niemieckich logistycznych centrach dystrybucji zatrudnionych jest około 3000 pracowników

Kierownik Zmiany w Logistyce Towarowej (m/k)
Doświadczony lub początkujący pracownik

Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Codziennym wyzwaniem jest zapewnienie kompletnego i terminowego zaopatrzenia supermarketów w Niemczech oraz dostarczanie klientom zróżnicowanego i świeżego asortymentu towarów . Pokaż swój talent i umiejętności w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw bezpośrednio w jednym z logistycznych centrów dystrybucji. Do wyboru jest siedem lokalizacji w całych Niemczech….

Obowiązki pracownika:
- Odpowiedzialność za przyjmowanie towarów, magazynowanie i kompletację zamówień, za terminowe i kompletne
dostarczanie towarów do załadunku
- Przejęcie zadań związanych z zarządzaniem, kontrolą i monitoringiem
- Analiza kluczowych zadań. Koordynacja i optymalizacja procesów pracy oraz zapewnienie standardów jakościowych
- Odpowiedzialność za kierowanie personelem i planowanie zadań

Wymagania:
- Dyplom z ukierunkowaniem na zarządzanie przedsiębiorstwem/logistyką lub ukończone szkolenie zawodowe
w zakresie handlu/logistyki
- Niezbędna znajomość języka niemieckiego i polskiego lub węgierskiego
- Chęć zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym, w weekendy i święta.
- Dobra znajomość pakietu MS Office, a najlepiej SAP
- Prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek wakacyjny i premia świąteczna, 6 tygodniowy urlop/rok
- Indywidualny awans poprzez szeroki wachlarz możliwości doskonalenia zawodowego
- Wsparcie dla równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, np. elastyczne godziny pracy
- Zniżki pracownicze oraz szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych, np. zakładowy program emerytalny
i świadczenia kapitałowe
- Promocja zdrowia w przedsiębiorstwie, np. zajęcia rekreacyjne i fitness

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected] www.pzp-personel.pl

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (55) 230... - pokaż cały
Obserwuj

Elbląg

Firma

Dane wystawiającego:
Ewa
(PZP Personel Sp. z o.o.)

Inne ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Spedycja, logistyka
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-04-22

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ewa

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.